Franchise

Öncelikle, markamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Farkını hizmet ve ürün kalitesiyle ön plana çıkaran markaların gittikçe çoğaldığı günümüz hızlı/paket servis zincir restoran sektöründe, değerli adaylarımızın mevcut rekabet ortamında daha güçlü olabilmeleri için, “birlikten kuvvet doğar” inancından hareketle vereceğimiz gerek pazarlama gerekse operasyonel desteklerle, yapılacak işbirliği ve bütünleşik çalışmalar yardımıyla yüksek gelir ve fayda sağlamak adına tercih edebileceği en kazançlı alternatif olarak görüyoruz.

Günümüz ticari koşullarında "tecrübeli" ve “bilgili” olmak sizi her zaman bir adım öne çıkaracaktır. Franchise başvurusu yaptığınız andan itibaren doğru lokasyon seçimi, gün geçtikçe artacak eğitim, kiralama, inşaat (dekorasyon), lojistik, tedarik, insan kaynakları, bilgi-işlem ve diğer operasyonel konularda “tecrübeli” ve “bilgili” profesyonel bir kadronun tam desteği ile faaliyete geçmeden önce tüm süreçler hakkında donanımlı hale gelerek yeni işinize siz de tecrübe ve bilgi sahibi olarak başlayacaksınız. Pazarlama ve operasyon ekibimiz ; desteklerini iş ortaklığı süresince de devam ettirerek kazancınızı daha artırmak için emek verecek.

Kendi kendinizin patronu olmak, aileniz ve geleceğiniz adına karlı bir yatırıma imza atmak, başarmak ve herşeyden önemlisi kazanmak için yeriniz hazır.

ARTIK KENDİ İŞİNİZİN PATRONU OLMA VAKTİNİZ GELDİ..

Başvuru formumuzu hemen doldurun ya da bizi arayın hemen irtibata geçelim.

AVANTAJLI FİYATLARLA

TİBU FRANCHİSE

HEMEN BAŞVUR